در ۱۰ هفته با طی کردن یک دوره آموزشی

 

ریاضی ویژه  و براساس شیوه نوین

 

استاد شدن در درس ریاضی را آغاز کنید!

 

 

(بدون استرس و ترس از ضعف در دوران دبستان)

این دوره حضوری برای کسانی است که تصمیم گرفته‌اند وارد دنیای مهارتهای حل مساله ریاضی شوند ولی اطلاعات کافی از نحوه مطالعه و آموزش در این زمینه ندارند!

تمام مهارتهای لازم گام به گام و ۱۰۰درصد عملی توضیح داده خواهد شد و در پایان دوره شما می‌توانید شروع به کسب مهارتهای ریاضی بدون کمک معلم کنید!

اگر مطالعه دارید ولی از از پیشرفتتان راضی نیستید یا پیشرفت کامل و مورد نظر خودتان را ندارید ، از اول یک روش حرفه ای و کاربردی را آغاز کنید و کنترل کامل برنامه درسی خود را دست خودتان بگیرید!

 اگر مدتها در آرزوی داشتن یک معلم دلسوز و حرفه ای هستید ولی نمی‌دانید از کجا پیدا کنید مراحل گام به گام کار در این دوره تضمین می‌شود.

 

کسب مهارت حل مساله کار آسانی نیست!
این کار به ماه‌ها تلاش و پشتکار نیاز دارد. اگر دیگران راه های آسان برای مهارت حل مساله پیشنهاد می‌کنند به این گونه پیشنهادها شک کنید. حداقل باید چند ماه تا یک سال زحمت بکشید. ولی هنگامی که کارتان به نتیجه می‌رسد، مشاهده پیشرفت تحصیلی تان در کارنامه، زحمات چند ماهه را به تجربه ای شیرین تبدیل می‌کند. اگر چند ماه پیش دست به کار شده بودید شاید اکنون کارنامه ی با نمرات عالی داشتید.

والدین عزیز شما با انتخاب دبیر خود از گروه آموزشی ما به این سه سوال مهم پاسخ روشن می دهید:

الف ) چگونه از کیفیت آموزشی گروه مطمئن شوم؟

ب ) علاوه بر هزینه ایا تضمینی برای پیشرفت فرزندم وجود دارد؟

ج) سطح آموزشی فرزند من نسبت به کل دانش آموزان چگونه است؟

فقط با صرف 1 تا 2 ساعت در روز پیشرفتی باورنکردنی خواهید داشت. گروه ما به شما تضمین خواهد داد که بعد از گذشت دو الی سه هفته نه تنها دانش آموزان عزیز بلکه والدین عزیز نیز تاثیر شگفت انگیز کارگاه آموزشی ریاضی هزار را مشاهده خواهند کرد. 

 

 

شما حتما تا به حال خیلی در مورد روش های آموزش و تدریس خصوصی در اینترنت جستجو کرده اید. حتما به خیلی از سایت ها مراجه کرده اید و مقالات مختلفی را خوانده اید - چه انگلیسی یا فارسی. اما هیچ کدام از این ها نتوانسته اند راه مطمئن و سریعی پیش پایتان بگذارند تا بتوانید به آموزش دلخواه خود دست یابید. حتی ممکن است این همه اطلاعات پراکنده شما را بیشتر سردرگم کرده باشد تا اینکه به شما کمک کند. حتما سوالات مهمی در ذهن شماست و به دنبال پاسخ خود سرگردان هستید.

بعد از این همه جستجو شاید از خود تان پرسیده باشید

 

"آیا واقعا راه درست و مطمئنی وجود ندارد؟ چه طور خیلی افراد از طریق آموزش صحیح نمرات عالی کسب می کنند ولی من هنوز موفق نشده ام؟!"

ما  کاملا شرایط شما را درک می کنیم برای این که ما هم 20  سال پیش دقیقا در جایگاه شما قرار داشتیم. بی نهایت مشتاق بودیم که بهترین راه آموزش ریاضی را کشف کنیم و در این کار موفق شویم. خیلی جستجو و تحقیق کردیم. به هر سایتی که فکرش را بکنید هم سر زدیم و هزینه زیادی صرف خرید کتاب های خارجی از اساتید خارجی در این زمینه کردیم. تمام پس انداز چند ساله گروه  را برای کسب آموزش سرمایه گذاری کردیم و راستش حتی کمی هم از دوستان و خانواده قرض گرفتیم.ماه ها طول کشید تا جواب تک تک سوالات را پیدا کردیم و موفق به یافتن یک روش عالی در آموزش ریاضی شدیم. حالا 5 سال است که مشغول این کار هستیم و پیشرفت  فوق العاده ای هم کسب کرده ایم، طوری که توانستیم بزرگترین جهش علمی را در ریاضیات در تاریخ ریاضی ایران رقم بزنیم.

و اما خبر خوب برای شما دوست عزیز؟

شما راه 20 ساله را فقط در یک دوره آموزشی به آسانی طی می کنید!

حالا شما می توانید به راحتی از نتیجه ی ۲۰ سال تلاش ما  استفاده کنید و خیلی آسان شروع به آموختن ریاضی کنید. کسی قبلا این جاده را برای شما هموار کرده است. حالا فقط تصمیم با شما است که در آن گام بردارید و به موفقیت دست یابید.

بله، شما دیگر نیاز نیست کتاب های خارجی گران قیمت را بگیرید تا پاسخ سوالات خود را پیدا کنید. دیگر لازم نیست ماه ها وقت صرف کنید تا شروع به آموختن ریاضی کنید. شما به راحتی در این کارگاه پاسخ سوالات خود را کشف می کنید و می توانید از همین امروز از آموختن ریاضی لذت ببرید.

 

آیا می دانید؟

یک راز مهم در مورد گروه های آموزش ریاضی که ممکن است ندانید.

می دانید چرا گروه های مختلفی که دیده اید نتوانسته اند به شما کمک کنند در درس ریاضی مهارت های حل مساله را یاد بگیرید؟
حقیقت این است که اکثر این گروه های آموزشی برای آموزش ریاضی توسط کسانی ایجاد شده اند که خودشان هم دقیقا رمز و رموز آموزش ریاضی را نمی دانند. بله، خیلی از آنها هنوز خودشان هم مهارت چندانی در ریاضیات کسب نکرده اند و تجربه ی موفقی در این زمینه ندارند. پس چه طور می توانند به شما چیزی را که خودشان هم نمی دانند آموزش دهند؟!

به همین دلیل راز موفقیت در آموزش ریاضی این است که کسی را پیدا کنید که خود قبلا سال هاست در این کار موفق است و بعد رمز و رموز کار را از این شخص بیاموزید.

آن وقت متعجب خواهید شد که چه قدر یادگیری ریاضی آسان و سریع است. فقط کافی است بدانید چه مسیری را طی کنید. همین و بس.

 

و این دقیقا همان دلیلی است که ما امروز اینجا با شما هستیم تا با کمک تجربه ی موفق بیست ساله خود به شما کمک کنیم هر چه سریع تر به آموزش دلخواه خود برسید.

تفاوت روش هایی که شما در این گروه با آن آشنا می شوید با سایر گروه ها این است که همه ی این نکات طبق تجربه ی واقعی در بیش از ۲۰ سال به دست آمده و بر خلاف گروهای ها ی دیگر تئوری نیست. پس با کمک آنها شما می توانید خیلی سریع تر و مطمئن تر در آموزش ریاضی خود موفق شوید و ماه ها در وقت ارزشمند خود صرفه جویی کنید.

تدریس خصوصی ریاضی هفتم در تهران توسط دبیر خانم و آقا تماس 09106011400

تدریس خصوصی ریاضی هفتم در همه مناطق تهران توسط دبیران آقا و خانم همراه با

- کاربرگهای اختصاصی هر دانش آموز بعد از هر جلسه برای شما ارسال می شود.

- آزمونهای پیشرفت تحصیلی بصورت ماهیانه و یا فصل به فصل

برای اطلاعات بیشتر با مشاور ما تماس بگیرید.